Jak udělat lehký a nadýchaný sníh z bílku?Předchozí článek
Konec bezesných nocí - jak na nerušený spánekDalší článek

Aby se nám želatina nerozpadla, pozor na ananas a kiwi

Line Spacing+- AFont Size+- Print This Article
Aby se nám želatina nerozpadla, pozor na ananas a kiwi
Related Articles

Příprava želatiny na slané či sladké pochoutky není nijak složitá. Ovšem musíte dbát na další použité ingredience, které ji mohou zničit.

Uvařit želatinu je velmi jednoduché, stačí se řídit návodem na obalu. Pozor si však musíte dát, když do ní chcete přidat čerstvý ananas nebo kiwi. Toto ovoce musíte nejprve uvařit, protože syrové obsahuje enzym, který brání želatině ztuhnout. Ta by se pak v lepším případě rozpadla, v horším doslova roztekla.

 

Foto: recipes.s3.amazonaws.com5 komentářů

 1. Butch 06:02, Čer 28, 2016

  A simple and inlnitlgeet point, well made. Thanks!

  Reply to this comment
 2. http://www./ 21:26, Led 28, 2017

  Chuck Norris got stranded at sea. He proceeded to make love to a whale, in order for the whale to return him to dry land. The whale gave birth to their child- Willy. He is the star of the movie “Free Willy.” Chuck Norris roundhouse kicked both of them to the fiery depths of hell.

  Reply to this comment
 3. versicherung mercedes a klasse 170 16:22, Úno 02, 2017

  10-28-12calin spune: buna am si eu o problema cu munitoruil am win7 proffesional si mi se stinge munitorul la unele jocuri wow mt2???care e problema???si cand se stinge scrie ac olo power saving mode dar unitatea merge si munitorul nu mai merge:((!!!sper sa ma ajutati -2

  Reply to this comment
 4. car rate comparison 08:06, Úno 22, 2017

  I have a LOT of friends who have a Blackberry. Does anyone know if there is an Android App that is compatible with Blackberry Messenger? I dont know how the whole PIN generation would work or if such an app even exists, just wondering if anyone has heard of anything!

  Reply to this comment
 5. http://www./ 12:52, Bře 01, 2017

  I’m so glad I found my solution online.

  Reply to this comment

Zanechte svůj komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena * *

Vaření

6 způsobů, jak ušetřit na jídle

6 způsobů, jak ušetřit na jídle   1

Jídlo bývá nejnákladnější položkou z rozpočtu každé domácnosti. Jíst se samozřejmě musí, ovšem není potřeba platit více, než je opravdu nutné. Zvlášť pokud chcete ušetřit. Dočíst se můžete o několika způsobech [...]